10 sezon “Doktora Martina”? Czy to już koniec serialu? ZNAMY ODPOWIEDŹ.

 

doc-martin-and-louisa-series-9-premiere-date
Źródło zdjęcia

Martin Clunes zapowiada, że fani serialu obejrzą perypetie doktora w 2019 roku.

Główny bohater serialu, o którym mowa, Martin Elingham jest wybitnym chirurgiem z paraliżującym go strachem przed krwią,przez który zostaje zmuszony do zostania lekarzem rodzinnym w małym, osobliwym miasteczku w Kornwalii.

Niestety, muszą uzbroić się w cierpliwość, gdyż zdjęcia do następnego sezonu będą kręcone dopiero za rok. Aktorzy są coraz bardziej zmęczeni graniem swoich postaci, jednak, czy przyszłoroczny sezon będzie ostatni? Czy doczekamy się dziesiątego sezonu niezbyt sympatycznego Doktora?

W następnych miesiącu jedziemy do Kornwalii i tam, będziemy nagrywali sezon 8. Premiera jesienią. – Tak odpowiadał główny bohater na pytania dziennikarzy o plany na najbliższą przyszłość. Jak można zauważyć, serial jest na antenie od wielu lat, a aktorzy cieszą się niesłabnącą sympatią widzów. Niestety, za tym idzie niekiedy wypalenie a ciekawsze oferty konkurencyjnych stacji telewizyjnych mogą okazać się kuszące dla aktorów występujących w serialu. Czy jest nadzieja na kolejne odcinki lekarza internisty?

127632
Źródło zdjęcia

 

     Serialowy przyjaciel Martina, Bert zdradził, że już siódmy sezon miał być sezonem finałowym. Po nagranie ostatniego odcinka siódmego sezonu odbyło się huczne przyjęcie z napojami i jedzeniem. Czyż to nie dobry sposób na zakończenie serialu? – dopowiada McNeice. Byliśmy trochę przerażeni, że to już koniec. Scenarzyści wpadli na pomysł, by zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, co nigdy wcześniej nie miało miejsca. Byliśmy zaniepokojeni, lecz cieszymy się, że wciąż możemy brać udział w tej przygodzie.

     Dotychczas zostało zrealizowane osiem sezonów brytyjskiego serialu komediowego i możemy oczekiwać na następne. Aktorzy są na wakacjach od urokliwych okolic miasteczka  Portwenn, ale powrócą z podwójną siłą do kręcenia przezabawnych scen. Martin Cluens żartuje, że zapewne oszałamiająca kariera wiejskiego internisty skończy się jego emeryturą, ale jeszcze nie czas na to. Wygląda na to, że fani mogą odetchnąć z ulgą i cierpliwie czekać na premierę najnowszych odcinków, które, już wkrótce w polskiej telewizji. 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s